0505 495 4727 info@yusufbayalan.com

Psikoloji sosyal bir bilim. Peki, sosyal hayatın içinde yeterince ve doğru şekilde yer alabiliyor muydu? Bundan 3 ay önce bu soruya hayır diye yanıt verebilirdik belki ama bu sorunun cevabını değiştirmek için biz 3 ay önce bir adım attık. Adımımızın ismi de “Hipokampüs”. Psikoloji bilimini keyifli bir şekilde sosyal yaşamın içine katma yolumuz. Tabi ki sloganımız da belli: Psikolojinin En Sosyal Hali!

İnternet tarayıcınıza girip hipokampus.net yazdığınızda sizi içine alacak içinde psikoloji alanına dair haberleri, araştırma sonuçlarını, psikolojik testleri bulabileceğiniz gibi ilişkilerinize, psikolojik yöntemlere, cinselliğe, ebeveynliğe dair sorularınıza da cevap bulabileceğiniz sosyal bir platform.

Doğru bilgi edinirken de aynı zamanda eğlenme, zihninizi rahatlatma imkanını sizlere sunan bir ortam hipokampüs. Psikolojiye ilginiz varsa alana dair temel bilgiler edinebileceğiniz gibi, güncel psikolojik araştırma sonuçlarıyla da karşılaşabilirsiniz. Dünyanın çeşitli yerlerinden, farklı kültürlerden hikayeler okuyabilir ve başka insanların hayatlarına birkaç dakikalığına da olsa dahil olabilirsiniz. Amacınız sadece keyifli zaman geçirmek ise testlerimizden bir tanesini çözerek işe başlarsınız sonra bir bakmışsınız arka arkaya bir sürü test çözmüşsünüz. “Ben ne okumak ne de test çözmek istiyorum bana ne sunabilirsiniz?” diyenlere ise ‘videolar’ seçeneğimizi sunuyoruz. Öğrenecek bu kadar çok şey varken öğrenme yolu yalnız bir tane olamazdı çünkü.

Bu yazıyı okuduktan hemen sonra hipokampus.net e girip bir göz atın, hayatta kaçırdığınız için pişman olduklarınız arasına bizi de eklemeyin. Kim bilir belki bizim anlattıklarımızdan çok daha fazlasını kendiniz için keşfedersiniz.

Ön Görüşme İçin Tıklayın!