Seans Ücretleri

Seans Ücretlerim Ne Kadar?

Seans ücretlerim görüşme yaptığım ofise ve görüşme şekline göre değişmektedir. Ücret ayrıntılarım şu şekildedir:

1. Beylikdüzü Seans Ücretleri

Beylikdüzü’ndeki seans ücretim 160 TL + Kdv’dir. Seans süresi 50 dakikadır. Her görüşme için ücret ödenmektedir. Ödemeler nakit, kredi kartı veya ÖDEAL (Cep telefonundan kredi kartıyla tahsilat) sistemiyle yapılabilmektedir. ÖDEAL sisteminde taksitlendirme yapılabilmektedir.

2 . Bakırköy Seans Ücretleri

Bakırköy’deki seans ücretim Kdv dahil 180 TL’dir. Seans süresi 50 dakikadır. Her görüşme için ücret ödenmektedir. Ödemeler nakit, kredi kartı veya ÖDEAL (Cep telefonundan kredi kartıyla tahsilat) sistemiyle yapılabilmektedir. ÖDEAL sisteminde taksitlendirme yapılabilmektedir.

3. Online Terapi Seans Ücretleri

Online terapi seans ücretim 100 TL’dir. Ödemeler yusufbayalan.hesapno.com linkindeki hesaplara yapılır.

Psikolog ücreti hakkında görüşmek için 0505 495 4727‘den bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere.

“Seans Ücretleri” için 4 yorum

  1. Hocam MErhaba 23 yaş
    Hocam merhaba 23 yaşindayim .10 gündür ciddi problemler yaşıyorum.aklimi kaybetme.korkusu be geceleri terleme aklimi kaybediorum kaygisi var Düzelmicek mis gibi hissediyorum .hep aklimla savaş icersindeyim.Bunun yaninda evde oldugum zamanlar kendimi boslukda hissediyorum sıkılıyorum yukarda anlattiklarim olacakmis gibi geliyor.Hemen arkadaslarimdan birini arayip disari cikip kafa dagitmak istiyorum bu bana bazen.iyi geliyor.Birde dikkatsizlik ve dalginlik var.sanki 10 gundur hayat bana farkli geliyor herseyiyle.Cevabinizi bekliyorum hocam beni bi yönlendirebikirmisiniz saygilar

    1. Merhaba. Bu kadar acı çekerken neden henüz bir yardım arayışına girmedin? Bir an önce bir psikiyatriste başvurmalısın. “Ya aklımı kaybedersem?” diye düşünmen, aklını kaybetmene yol açamaz. Muhabbetle.

  2. merhaba hocam,
    ben yüksekten atlama korkusu yaşıyorum. yani balkona çıktığımda aşağı atlama hissi doğuyor bende. atla diyor ne olacakki sana bişey olmaz diyor. kaç seansta çözebiliriz hocam bunu. bende beylikdüzünde oturuyorum. cevabınızı bekliyorum hocam.

    1. Merhaba. Terapide bir süre verme şansımız yok. Sizin değişme arzunuz, cesaretiniz, dirayetiniz, içgörü yeteneğiniz, terapistin becerisi gibi faktörler süreci etkiler. Dolayısıyla terapide süre ve garanti verilmez. Muhabbetle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir